تلفن: 88781376 فکس: 88781375

درباره ما

شرکت ساختمانی توان ساخت با سازماندهی منسجم و اتکا بر تجربيات پر ارزش گذشته و همچنين با پشتوانه نيروهای متخصص و متعهد نسبت به طراحی و اجرای پروژه هاي عمراني در سطح کشور اقدام نموده است.

مديريت شرکت توان ساخت مفتخر است که به عنوان يکي از پيشگامان طراحی و احداث برجهای بلند مسکونی در تهران شناخته شده و همواره سعی نموده تا در رهگذر زمان ضمن حفظ و تقويت مهندسين کارآمد و نيروي انسانی ماهر و تجهيزات مطلوب خود بتواند با بهره گيری از تکنولوژی روز و روشهای بهينه سازی در زمينه برجهای مرتفع و مجتمع های چنداشکوبه و ويلايی با کيفيت بالا و مطابق با زيباترين فرمهای معماری نسبت به عرضه واحدهايی با قيمت مناسب اقدام نمايد.

اينک با سر فرازي و اعتماد به نفس حاصل از تجربه ساليان متمادی، آمادگی خود را براي طرح و اجرای پيچيده ترين پروژه های ساختمانی و ارايه قابليتهای خود در انجام پروژه های داخل و خارج کشور اعلام مي دارد.

شرکت ساختمانی توان ساخت با سازماندهی منسجم و اتکا بر تجربيات پر ارزش گذشته و همچنين با پشتوانه نيروهای متخصص و متعهد نسبت به طراحی و اجرای پروژه های عمراني در سطح کشور اقدام نموده است.

back to top

کاربران آنلاین

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

درباره ما

  • شرکت ساختمانی توان ساخت با سازماندهی منسجم و اتکا بر تجربيات پر ارزش گذشته و همچنين با پشتوانه نيروهای متخصص و متعهد نسبت به طراحی و اجرای پروژه هاي عمراني در سطح کشور اقدام نموده است.

اطلاعات بیشتر

تماس با ما

  • برای تماس با ما از روشهای زیر استفاده فرمایید: تلفن: 88781376 نمابر: 88781375 نشانی: تهران - خیابان گاندی، شماره 17، طبقه 3، واحد 15 ایمیل :info(at)tavansakht(dot)ir
Top of Page